top of page
Legal Disruptors_Logos new-16-16.png

Společně směrem k inovacím. Představujeme exkluzivní klub pro přední inovátory českého práva.

SingleCase Legal Disruptors Club je série uzavřených setkání výrazných osobností mezi českými právními inovátory. Na pravidelné bázi klub sdružuje zástupce předních advokátních kanceláří a firemní experty z největších společností v Česku.

Cílem klubu je vytvořit neformální platformu a iniciovat inovace, které prospějí trhu. Díky zapojení inovativní právně-technologické firmy SingleCase bude klub hledat také praktická řešení.

Pokud byste se rádi účastnili příštích clubových setkání – zanechte nám kontakt a my se Vám ozvem

Děkujeme za Váš zájem

Club - zajem
Prehled

Clubové setkání – Březen 2022

Koncem března se uskutečnilo v prostorách restaurace Červený Jelen v Praze v pořadí již třetí klubové setkání SingleCase Legal Disruptors Club.

Čeští právní inovátoři měli možnost diskutovat se zástupci České advokátní komory plány v oblasti digitalizace. Jak by se mohly proměnit advokátní zkoušky? A je advokacie nejzaostalejší právní profese ze všech? Více si můžete přečíst zde.

Clubové setkání – Záři 2020

V pořadí druhé klubové setkání SingleCase Legal Disruptors Club se uskutečnilo 14. září v prostorách společnosti Deloitte. V rámci klubu proběhlo také předání ocenění inovátorům českého práva Deloitte Legal Disruptors Awards. Účastníci setkání měli možnost diskutovat s finalisty ocenění jejich projekty a další témata v rámci separovaných MeetUpů. Akce byla neveřejná (na pozvání) a zůčastnilo se jí okolo padesáti účastníků z řad zástupců partnerů projektu a dalších výrazných osobností z oblasti práva.

Clubové setkání – Červen 2020

Na konci června 2020 se vůbec poprvé sešla třicítka českých právních inovátorů. V prostorách Creative Dock účastníky uvítali Lucie Tvarůžková ze SingleCase a Jaroslav Kramer z Cover Story. Účastníci se v rámci neformálního networkingu věnovali digitalizaci transakcí, gamifikaci práva, možnosti vytvoření „tržiště právních služeb“ i v českých podmínkách či tématu „one stop shop“. Během večera se debatovalo také ocenění Deloitte Legal Disruptors Awards, jehož výsledky byly vyhlášeny 14. září. Na první klubové setkání, které se uskutečnilo jako neveřejné, byli pozváni jak partneři projektu, tak vybraní zástupci právnické obce.

Let's stay in touch

If you wanna stay in the loop, give us your contact
and we will keep you updated with all important updates. No boring bits. 

Děkujeme za odeslání!

bottom of page