top of page
Legal Disruptors_Logos new-16-15.png

Věříme ve skutečné inovátory práva.
Pomozte nám je najít a ocenit!

Skutečný inovátor jde za všech okolností o krok dál než ostatní. Nepřizpůsobuje se, ale zpochybňuje. Snaží se o změnu tam, kde ji jiní nevidí.
A nespokojí se s pouhým udržením kroku s dobou. 

Skutečné inovátory bychom proto měli oceňovat a inspirovat se jejich příběhy.I proto vzniklo v roce 2020  české ocenění Deloitte Legal Disruptors Awards!

1

Nominace

Až do 10. ledna 2022 mohla veřejnost v rámci webového formuláře nominovat inovativní osobnosti z právního světa. Nominovat bylo možné experty zastřešující inovativní projekty, advokáty, podnikové právníky, akademiky i další zástupce právnických profesí. Pro zaevidování stačila pouze jedna nominace.

2

Vyhodnocení

Z došlých nominací vybírají organizátoři ve spolupráci s expertní skupinou složenou ze zástupců hlavních partnerů projektu shortlist finálních nominací. Patnáct letošních shortlistovaných nominací bude zveřejněno do poloviny dubna 2022.

3

Ocenění

Shortlist finálních nominací získá v anonymizované podobě porota, která je složena ze zástupců médií, partnerů projektu a českých inovátorů. V porotě nebudou ti partneři, kteří mají na shortlistu své vlastní projekty. Vyhlášení držitelů ocenění Deloitte Legal Disruptors Awards 2022 proběhne 17. května 2022.

Laureáti

Deloitte Legal Disruptors Awards

Deloitte Legal
Disruptors Awards 2022

Deloitte Legal
Disruptors Awards 2020

Let's stay in touch

If you wanna stay in the loop, give us your contact
and we will keep you updated with all important updates. No boring bits. 

Děkujeme za odeslání!

bottom of page